Trufelkowy świat

wtorek, 8 lipca 2014

Test zestawu do fondue z EMAKO.PL

Dzięki uprzejmości sklepu internetowego EMAKO.PL miałam możliwość testowania zestawu do czekoladowego fondue CONFETTI dla 4 osób.
Emako.pl jest to sklep internetowy, bardzo przejrzyście zaprojektowany, czytelne zakładki pozwalają użytkownikowi szybko przemieszać się po poszczególnych kategoriach.
Za każde zakupy otrzymuje się punkty, które można później wymieniać na prezenty.
Ceny są przystępne, a przesyłka bardzo szybka, bez zarzutów.
Kontakt naprawdę bardzo dobry.


Zestaw do prawdziwego fondue idealnie sprawdza się podczas romantycznej kolacji z ukochaną osobą, na rodzinnym spotkaniu lub podczas wystawnej imprezy.

Można przygotować w nim swoje ulubione łakocie do czekoladowej uczty - truskawki, ananas, winogrona, banany, jabłka, maliny, poziomki i inne owoce lub skusić się na wytrawne przyjęcie - wystarczy odrobina chlebka, brukselka, kalafior, korniszonki, fasolka, domowe nachosy i sos serowy.

Produkt ma radosny, wiosenny kolor, przyjemny design, kociołek jest wykonany z ceramiki, podstawka i podgrzewacz są metalowe.
W komplecie mamy do dyspozycji cztery widelczyki ze stali nierdzewnej, całość jest naprawdę dobrze wykonana.

Zestaw do fondue testowałam już wcześniej z przyjaciółmi, co sprawiło nam wiele pozytywnych emocji i uśmiechów, z rodzinką w ogródku, a także nad morzem z moim Ukochanym P. podczas romantycznego wieczoru przy lampce wina. :)

 


Uwielbiam czekoladę i wszystko z nią związane - gorzką i mleczną, a w połączeniu z owocami - ideał!
Było bardzo smacznie, romantycznie i czekoladowo! :)
Już mam kilka pomysłów w głowie, które jak tylko nadrobię zaległości, wykorzystam! :)2 komentarze:

Smacznego!